Itinerari
Alaquàs
Alaquàs
Els col·legis que participaran i els horaris són:
DIA 7
Hora
10.00-10.30: M. JOSEFA CAMPOS
10.40-11.10: OLIVAR
11.20-11.50: SANCHIS ALMIÑANO
12.00-12.30: GONZÁLEZ GALLARZA
12.40-13.10: GONZÁLEZ GALLARZA
15.30-16.00: CIUTAT DE CREMONA
DIA 8
Hora
10.00-10.30: BONAVISTA
10.40-11.10: BONAVISTA - SANCHIS ALMIÑANO
11.20-11.50: CITUT DE CREMONA
12.00-12.30: VILA D'ALAQUÀS
15.30: PÚBLIC EN GENERAL
Ubicació: plaça de la Constitució.